Startuje pływalnia kryta Chwiałka

W sobotę, 4 września wznawia działalność kryta pływalnia na Chwiałce. Trwają również zapisy na zajęcia zorganizowane, które również wystartują we wrześniu.               

Wnętrze pływalni krytej Chwiałka. - grafika artykułu
Startuje pływalnia kryta Chwiałka, fot. POSiR.

Zainteresowani indywidualnym korzystaniem z basenu mogą już sprawdzić grafik dostępności torów. W dni powszednie obiekt jest czynny od godz. 6.15 do 22.45 (ostatnie wejście o 22.00), w soboty od 6.15 do 22.00 (ostatnie wejście o 21.15), a w niedzielę od godz. 7.00 do 20.30 (ostatnie wejście o 19.45). 

45-minutowe wejście na basen to koszt 9 zł (bilet ulgowy) oraz 12 zł (bilet normalny). Cennik jest dostępny na podstronie pływalni.

Zapisy na zajęcia zorganizowane (nauka pływania, doskonalenie pływania, aqua aerobik, zajęcia dla seniorów) pływalnia przyjmuje na miejscu lub za pośrednictwem maila: zapisy.chwialka@posir.poznan.pl.

POSiR/JZ