Z wymianą KOMkarty na PEKĘ nie należy jednak zwlekać, ponieważ od 1 maja 2014 r. bilety okresowe będą sprzedawane wyłącznie na kartę PEKA, z wyjątkiem dzieci w wieku od 6. do 13. roku życia, które (do czasu rozpoczęcia dystrybucji kart PEKA Junior) wciąż będą mogły kupować bilety okresowe na KOMkartę oraz studentów, którzy do 30 czerwca 2014 r. jako nośnika biletów okresowych mogą używać Elektronicznej Legitymacji Studenckiej
Przypominamy, że kartę PEKA można uzyskać bezpłatnie w dwojaki sposób:
- Poprzez złożenie wniosku przez internet, wchodząc na stronę: www.peka.poznan.pl. To najwygodniejsza i najprostsza metoda. Wystarczy wypełnić wniosek, dołączyć zdjęcie w formacie jpg lub png, a później odebrać kartę w Punkcie Obsługi Klienta ZTM.
- Poprzez złożenie wniosku w jednym z 11 Punktów Obsługi Klienta Zarządu Transportu Miejskiego, w następujących lokalizacjach:
- ul. Matejki 59
- ul. Głogowska 133
- Górczyn - dworzec autobusowy
- Junikowo - pętla autobusowo-tramwajowa
- Ogrody - pętla tramwajowa
- rondo Kaponiera - ul. Zwierzyniecka (przy punkcie dyspozytora ruchu MPK)
- plac Wiosny Ludów - Kupiec Poznański
- os. Jana III Sobieskiego - dworzec autobusowy
- Dębiec - pętla tramwajowa
- rondo Rataje - dworzec autobusowy
- rondo Śródka - dworzec autobusowy
Wszystkie Punkty Obsługi Klienta ZTM Poznań są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 20.00.
Zobacz także
Zobacz również

Rusza Next Fest - 3 dni, 120 koncertów, 13 scen, tysiące ludzi [AKTUALIZACJA]

Młodzież uczciła rocznicę koronacji Bolesława Chrobrego

Szansa na więcej - konferencja wspierająca rozwój zawodowy
