Smochy Festiwal z gwiazdami

Festiwal dla całej rodziny
Organizatorzy zadbali o to, żeby każdy (niezależnie od wieku) mógł miło spędzić czas na boisku przy Braniewskiej. Na terenie Festiwalu pojawią się: strefa gastronomiczna, strefa chilloutu, wystawa zabytków Automobilklub oraz kurtyna wodna.
Dzieci będą mogły wziąć udział w wyjątkowych warsztatach prowadzonych przez Centrum Wspierania i Integracji Obywatelskiej oraz Smochowicką Pomoc Sąsiedzką. Na miejscu pojawi się także Grupa Ratownicza PCK oraz Straż Pożarna, obie jednostki opowiedzą o podstawach pierwszej pomocy i promocji zdrowia.
To tylko część zaplanowanych atrakcji - warto zarezerwować weekendowe popołudnia i wziąć udział w Smochach!
Promocja lokalnych talentów
Oprócz koncertów wiele grup przygotowało swoje występy. Na scenie pojawią się uczniowie, absolwenci i seniorzy, którzy mogą pochwalić się wyjątkowymi talentami. To świetna okazja, żeby docenić lokalnych wykonawców.
Wielkie gwiazdy estrady
Gościem specjalnym Smochów, obdarzona intrygującą barwą głosu, wielkimi możliwościami interpretacyjnymi oraz nieposkromionym temperamentem będzie Agnieszka Chylińska. W tym roku obchodzi 30-lecie kariery artystycznej. Znana zarówno z zespołu O.N.A. oraz solowej twórczości.
To nie jedyna niespodzianka Festiwalu. Organizatorzy przedstawią też artystę, który w niedzielę zabierze nas w podróż do Włoch. Włoski tancerz, aktor i wokalista, czyli Stefano Terrazzino. Od 2005 roku mieszka w Polsce. Popularność zyskał dzięki programowi Taniec z Gwiazdami, w którym to kilkukrotnie stawał na podium, w tym czterokrotnie na miejscu pierwszym.
Program wydarzeń
Smochy Festiwal to 3 dni dobrej zabawy, które rozpoczną się w piątek 7 czerwca (godz. 21) spektaklem "Blackout" przygotowanym przez Teatr Fuzja.
Szczegółowy rozkład na sobotę i niedzielę przedstawiamy poniżej.
8 czerwca (sobota)
14:30 - Rozpoczęcie
14:30-16:00 Szkoła Gitary Jędrzej Fecek
16:00-16:30 Występo Szkoły i Przedszola
16:30-17:00 Seniorzy
17:00-17:15 Uroczyste otwarcie Festiwalu
17:15-18:15 Występ Szkoły Olimpijczyk
18:30-19:00 koncert Nata Evgeny
19:15-20:15 Daddy'sLiver
20:30-21:30 Krople Dżudżu
22:00-23:30 koncert Agnieszki Chylińskiej
9 czerwca (niedziela)
15:00-16:00 "Ekoplemię" spektakl Teatru Fuzja
16:15-16:45 Liedtke
17:00-18:00 Fadersi
18:15-19:30 Retro Boys
19:45-20:45 koncert StefanoTerrazzino
21:00-21:45 TerrificSunday
22:00-23:00 koncert Kim Nowak
Całe wydarzenie - impreza miejska - odbywa się pod skrzydłami Estrady Poznańskiej wraz z Radą Osiedla Krzyżowniki-Smochowice przy współudziale Centrum Współpracy i Integracji Obywatelskiej CWIO. Wydarzenie objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka i Przewodniczącego Rady Miasta Poznania Grzegorza Ganowicza.
Informacje praktyczne
Adres: Obiekt Sportowo-Rekreacyjny, ul. Braniewska 23
Wejścia dla publiczności będą dwa - jedno bramą wjazdową od ulicy Myśliborskiej (vis-à-vis) Przedszkola, a drugie furtką od strony parkingu przy ulicy Braniewskiej.
Bilety: wstęp wolny.
Więcej informacji na stronie rady osiedla.
Zobacz również

Linie turystyczne ruszają w ten weekend

Kolejka Maltanka już kursuje do Nowego Zoo

Już za kilka dni rusza sezon nad Wartą!
