Zawodnicy Akademii Judo z medalami Młodzieżowych Mistrzostw Polski

W ostatnich dniach zawodnicy Akademii Judo uczestniczyli w dwóch ważnych imprezach - Mistrzostwach Świata Juniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Z tej drugiej przywieźli oni 3 medale.

Zawodnicy Akademii Judo na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w judo - grafika artykułu
Zawodnicy Akademii Judo na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w judo

W ubiegłą sobotę Damian Kubiak wziął udział w Mistrzostwach Świata Juniorów, które zostały rozegrane w Duszanbe. Polak zajął 7. miejsce, a później uległ swoje w swoich pojedynkach ćwierćfinałowym i repasażowym.

Trzech zawodników zajęło z kolei miejsca na podium Młodzieżowych Mistrzostw Polski: 2. miejsce zajęła Natalia Nowaczyk w kat. 70 kg, zaś 3. miejsca zajęli Natalia Stokłosa w kat. 48 kg oraz Jakub Mrozek w kat. 100 kg.

Szkolenie dzieci i młodzieży w Akademii Judo odbywa się z dofinansowaniem z Wydziału Sportu UMP.