Zapraszamy na treningi jazdy na rolkach

W każdą sobotę w godzinach 10:00 i 17:00 zapraszamy na Łęgi Dębińskie na treningi jazdy na rolkach.  Zapraszamy serdecznie wszystkich tych, którzy już jeżdżą i tych, którzy stawiają na rolkach  pierwsze kroki, a także tych, którzy planują zacząć uczyć się jazdy na rolkach.

. - grafika artykułu
Człoklowie ISC Powerslide Poznań

Organizator (klub wrotkarski ISC Powerslide Poznań) gwarantuje dobrą zabawę, przyjazną atmosferę oraz treningi pod fachowym okiem najwyższej klasy specjalistki z kilkunastoletnim doświadczeniem jazdy szybkiej na rolkach.

Zawodnicy i członkowie klubu ISC Powerslide Poznań z przyjemnością doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do trenowania ulubionego przez  nas wszystkich sportu - jazdy na rolkach.

Wszystkich wybierających się na treningi bardzo prosimy o zabranie kasku, ponieważ naszą główną dewizą jest "bezpieczeństwo przede wszystkim".