Prace drogowe 02.03.2023

Transport
Codzienny komunikat Zarządu Dróg Miejskich o planowanych pracach na ulicach Poznania.

W czwartek (2 marca) drogowcy z Zakładu Robót Drogowych przeprowadzą remonty cząstkowe nawierzchni jezdni poznańskich ulic.

Kontynuowane będą prace polegające na cząstkowych remontach nawierzchni jezdni na ulicach Szeligowskiego (odcinek od Szymanowskiego do ks. Mieszka I - obie nitki), Przybyszewskiego (odcinek od Bukowskiej do Szamarzewskiego - jezdnia wschodnia) i Obodrzyckiej. Prace bitumiczne prowadzone będą dziś będą również na ulicy Ściegiennego.

Informujemy również, że na skrzyżowaniu alei Niepodległości z ulicą Solną doszło do awarii wodociągu. Aquanet SA poinformował ZDM o zajęciu w trybie awaryjnym fragmentu chodnika i wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu do 7 marca br. Nie działa również sygnalizacja świetlna - kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na oznakowanie.