Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - podsumowanie
![Grafika z podziękowaniem za udział i współorganizację Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - grafika artykułu](/mim/wortals/pictures/obrazek,pic1,9540,216495,384383,show2.jpg&_sst=1739288352609)
1️⃣ 7 dni wydarzeń | łącznie ponad 900 uczestników
2️⃣ 3 konferencje stacjonarne | blisko 650 uczestników
3️⃣ 4 webinary online | ponad 250 uczestników
Podobnie jak w ubiegłym roku, zaproponowaliśmy łączoną formułę hybrydową - część wydarzeń i spotkań odbyło się stacjonarnie, a część odbędzie się w formule online.
Wydarzenia stacjonarne odbywały się w dniach 17-19 października w miejskiej przestrzeni coworkingowej Plus Jeden, natomiast w dniach 7-10 listopada odbyły się webinary poświęcone działaniom rozwojowym i marketingowym w firmie.
W ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 w przestrzeni pracy wspólnej Plus Jeden Poznań przy ul. Za Bramką 1, odbyły się 3 wydarzenia, w trakcie których odbyły się liczne prelekcje i warsztaty, podczas których - mamy nadzieję każdy znalazł coś interesującego i pożytecznego dla siebie, a przez sale konferencyjne przewinęło się łącznie blisko 650 uczestniczek i uczestników. Natomiast nasz cykl webinarów online, zgromadził łącznie ponad 250 osób.
Celem tegorocznych spotkań było przekazanie poznańskim przedsiębiorcom garści cennych informacji i wskazówek, które ułatwią funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.
***
17.10 | Konferencja "SMAR (T)keting przyszłości"
Tegoroczne wydarzenie, jak zawsze dało wartościową wiedzę, stąd w programie uwzględniono kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Tradycyjnie, nie zabrakło również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań, zwłaszcza w aspekcie dynamicznego rozwoju technologii AI.
***
18.10 | Konferencja "Biznes nie ma płci. Zainspiruj się kobietami, które osiągnęły sukces"
Celem spotkania było promowanie przedsiębiorczej postawy wśród osób w różnym wieku i płci, a także wymiana doświadczeń w prowadzeniu biznesu oraz dyskusja nad stereotypowymi przekonaniami na temat branż typowo męskich i kobiecych. Wydarzenie będzie szansą na zainspirowanie się silnymi kobietami biznesu, a uczestnicy mogli posłuchać prelekcji, wziąć udział w ciekawej dyskusji, w warsztacie oraz nawiązać nowe relacje biznesowe podczas spotkań networkingowych.
***
19.10 | Konferencja biznesowa "Ukraiński biznes w poznańskim stylu" / Український Бізнес в Познанському стил
Konferencja dedykowana była migrantom pochodzącym z Ukrainy, którzy myślą o własnej firmie w Polsce i Poznaniu oraz dla tych obywateli Ukrainy, którzy już prowadzą działalność gospodarczą w Polsce. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli posłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach, a także skorzystać z indywidualnych konsultacji w ramach strefy doradczej.
***
***
- Zobacz krótkie podsumowanie z naszego cyklu webinarów online > Instagram
- Szkolenie online | Zbuduj wizerunek swój i swojej firmy w mediach społecznościowych | DPP 2023 > Transmisja na YouTube
***
Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami
AGENDA WYDARZENIA > Program
BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook
***
![Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - podsumowanie](/mim/wideo/pictures/dni-przedsiebiorczosci-poznan-2023-podsumowanie,pic1,1090,0,382952,show2.jpg)
Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - podsumowanie
2023-11-02
Czas trwania: 03:26
Zobacz również
![Podsumowanie 14. edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań (14-19 października 2024) Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Jędrzej Solarski przemawia przez mikrofon, obok Dyrektor Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Joanna Jajus oraz przedstawicielka fundacji Nejmowirna. W tle na drzwiach wisi plakat promujący Poznań Biznes Partner. Wszyscy stoją i otwierają wydarzenie Dzni Przedsiębiorczości Poznań 2024.](/mim/wortals/pictures/zastepca-prezydenta-miasta-poznania-jedrzej-solarski-przemawia-p,pic1,9540,0,422317,show2.jpg?_sst=1739288352609)
Podsumowanie 14. edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań (14-19 października 2024)
![Finanse dla biznesu Otwarcie konferencji "Finanse dla biznesu" podczas Dni Przedsiębiorczości Poznań 2024. Dyrektor Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Joanna Jajus przemawia przez mikrofon, obok stoi Prezes Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju Wojciech Marcinkiewicz. Stoją przed audytorium na tle banerów Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, Poznań Biznes Partner oraz Plus Jeden, w którym wydarzenie się odbywa.](/mim/wortals/pictures/otwarcie-konferencji-finanse-dla-biznesu-podczas-dni-przedsiebio,pic1,9540,0,422061,show2.jpg?_sst=1739288352609)
Konferencja biznesowa "Finanse dla biznesu" zakończona sukcesem!
![Twój czas na zmianę: od inspiracji do działania Pozowane zdjęcie grupowe organizatorów i prelegentów dnia ukraińskiego podczas Dni Przedsiębiorczości Poznań 2024. Pięciu mężczyzn i dziewięć kobiet stoi i siedzi czekając na zrobienie zdjęcia. W tle baner promujący przestrzeń pracy wspólnej Plus Jeden.](/mim/wortals/pictures/pozowane-zdjecie-grupowe-organizatorow-i-prelegentow-dnia-ukrain,pic1,9540,0,422006,show2.jpg?_sst=1739288352609)
Konferencja "Twój czas na zmianę: Od inspiracji do działania" - wsparcie dla obywateli Ukrainy...
![Lider na horyzoncie Otwarcie konferencji pod nazwą "Lider na horyzoncie". Przedstawicielki fundacji In_Spire stoją w obecności Dyrektor Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa, która wita publiczność przemawiając przez mikrofon. W tle wyświetlana jest grafika promująca konferencję. Wydarzenie odbywa się w przestrzeni pracy wspólnej Plus Jeden.](/mim/wortals/pictures/otwarcie-konferencji-pod-nazwa-lider-na-horyzoncie-przedstawicie,pic1,9540,0,421866,show2.jpg?_sst=1739288352609)