godz. 12:00 - targ rękodzieła i wyrobów chałupniczych (stoiska są darmowe, każdy może przynieść wytwory swojej pracy)

godz. 13:00 - warsztaty dla dzieci i rodziców, w planie: malowanie twarzy, warsztat szycia pacynek

godz. 14:00 - warsztaty teatralne "Nie ma gestu bez mowy" prowadzone przez grupę Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki

godz. 16:00 - pokaz filmu " Resist!: To be with the Living" o legendarnej grupie teatralnej Living Theatre poprzedzony krótkim wstępem

Film przedstawia historię oraz misję The Livng Theatre, jednej z najbardziej znaczących grup w historii amerykańskiego teatru i awangardy. Inspirowane polityką przedstawienia, założonego w 1947 roku The Living Theatre, będącego alternatywą dla teatru komercyjnego, wyrażały poparcie dla anarchizmu, jak i idei pacyfistycznych. Według amerykańskiej grupy, teatr miał i ma za zadanie pośredniczyć w społecznych zmianach. Przez ponad pięćdziesiąt lat The Living oddziaływał zarówno na widownię, jak i działania teatralne swoimi produkcjami takimi, jak The Brig, Paradise Now, The Money Tower, Mysteries and Smaller Pieces, and Not in My Name. Na zakończenie zaproszenie do dyskusji o teatrze i o jego zaangażowaniu w działalność polityczną i krytyczną.

godz. 16:00 - wernisaż fotografii teatralnej autorstwa Jakuba Wittchena

Jakub Wittchen to fotograf mieszkający w Poznaniu, działający na terenie całego kraju. Identyfikuje się głównie z fotografią dokumentalną. Najczęściej zajmuje się fotograficzną rejestracją wydarzeń kulturalnych ukierunkowanych na teatr, taniec współczesny, sztuki performatywne. Współpracuje z Teatrem Polskim w Poznaniu, programem Stary Browar Nowy Taniec, Instytutem Adama Mickiewicza, Instytutem Muzyki i Tańca, Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego i wieloma innymi podmiotami związanymi z szeroko pojętą kulturą. Jest założycielem i współwłaścicielem Agencji Fotograficznej Master-Art.

godz. 18:00 - spektakl Teatru Węgajty "Ziemia B"

godz. 20:00 - koncert kakofoNIKT (experimental/ Poznań)

kakofoNIKT - poznańska grupa audio-wizualna poruszająca się na styku muzyki industrialnej , noise'u, free improvisation, instalacji dźwiękowych i performance'u. Instrumentarium grupy stanowią m.in. metalowe odpadki, uszkodzone urządzenia elektroniczne, zabawkowe instrumenty, przetwarzana elektronicznie lira korbowa i saksofon, nagrania terenowe i dźwięki konkretne, przedmioty codziennego użytku, generatory fal akustycznych. Celem zespołu jest kalibracja percepcji słuchacza na kanał odmiennej świadomości. Dźwięk staje się punktem granicznym doświadczenia.

Podczas trwania festiwalu będzie można wypić coś zimnego, skosztować wegańskich słodkości, a w godzinach popołudniowych specjałów z wegańskiego grilla.