Zawodnicy Sobieskiego Poznań wrócili z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży z 3 medalami

3 medale i 3. miejsce w klasyfikacji drużynowej imprezy - to wyniki, które osiągnęli zawodnicy Sobieskiego Poznań w rywalizacji na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Zawodnicy Sobieskiego Poznań na podium Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, fot. Anna Zysk - grafika artykułu

Na ten wynik złożył się przede wszystkim świetny występ Michała Wojciechowskiego w kat. 65 kg, który wygrał wszystkie walki i zdobył złoty medal. Bardzo dobrze spisali się też Oliwier Zysk i Jakub Klapecki w kat. 60 kg, gdyż obaj wywalczyli brązowe medale.

Szkolenie dzieci i młodzieży w Sobieskim Poznań w ramach Młodzieżowych Centrów Sportu odbywa się z dofinansowaniem ze środków Wydziału Sportu UMP.